Рус Укр Eng
Категорії Інформація
Інформація щодо карантину у Києві та Україні
Каси Європа
06 листопада 2020

Олег Винник - Європейський тур

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «КОНЦЕРТИ»
Ціна: 924 - 3892 грн

TonHalle München
Atelierstraße 24, 81671 München

Про подію

Олег Винник оголошує масштабний європейський тур

Перший європейський тур відомого українського артиста Олега Винника, який відбувся в травні 2019-го, ознаменувався величезним успіхом: аншлагами на концертних майданчиках і гарячим інтересом публіки. Восени 2020 го співак знову повернеться на сцену Європи з новою авторською музичною програмою «Шалене кохання», охопивши значно більше міст і країн.

Гостей концертів очікують танцювальні суперхіти, душевні балади і гарячі новинки у виконанні Олега Винника. В рамках програми обов'язково прозвучать знамениті композиції «Ніно», «Щастя», «Вовчиця». Загальна концепція шоу задумана максимально видовищно і лаконічно. У центрі - артист, все елементи сценографії, віджеінг, спецефекти будуть доповненням до приголомшливого вокалу та харизмі співака.

Відзначимо, що на початку 2000-х артист українського походження під сценічним ім'ям OLEGG зайняв вищий щабель в ієрархії провідних солістів світу мюзиклів, отримав визнання глядачів Німеччини, Австрії, Швейцарії, виконуючи титульні ролі. Зокрема, Олег Винник блискуче зіграв одну з найскладніших і красивих ролей європейських мюзиклів - Жана Вальжана ( «Les Miserables») і втілив образ Чорного принца - Смерть ( «Elizabeth»).

Сьогодні Олег Винник входить в ТОП найуспішніших артистів української сцени, є найпопулярнішим артистом в Україні згідно з порівняльного аналізу Google Trends. Головний ньюзмейкер, володар багатьох престижних премій. Треки Олега Винника очолюють провідні чарти СНД, кліпи збирають мільйони переглядів в YouTube. Співак задає тренди в українському шоу-бізнесі. Він став першим сольним поп-виконавцем в Україні, який почав збирати стадіони. У містах Європи музикант збирає не хмари, а повноцінні концертні зали на кілька тисяч чоловік.

Попереднє замовлення